Kim jesteśmy?

Lechaa Consulting Sp. z o.o. jest placówką szkoleniową – z której usług klienci korzystają już od 30 lat. Oferujemy profesjonalne webinaria oraz szkolenia stacjonarne, nowoczesne narzędzia, praktyczne rozwiązania, materiały szkoleniowe oraz doradztwo dla biznesu i instytucji publicznych. Lechaa Consulting zrealizowała ponad sto projektów szkoleniowych współfinansowanych przez budżet Polski i Unii
Europejskiej, podczas których podnieśliśmy kwalifikacje zawodowe i personalne blisko dwustu tysięcy osób.

lechaa w liczbach

Doświadczenie poparte latami
Doświadczeni trenarzy
30
Zrealizowane projekty szkoleniowe
Specjalistyczne szkolenia
137
Ilość firm współpracujących z nami
Nowoczesne narzędzia
11057
Przeszkolone przez nas osoby
Praktyczne rozwiązania
194500

Zespół

Trenerzy
dr Barbara Pawełko-Czajka
Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Trenerka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń, wykładów z zakresu nauk prawnych, społecznych i metodologii pracy w grupie.
dr Barbara Pawełko-Czajka
Violetta Zybała
Certyfikowany trener biznesu i coach ICF, facylitator DISC, mgr dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Prawa i Komunikacji Społecznej w Poznaniu.
Violetta Zybała
Paweł Klempka
Trener z zamiłowania. Specjalista w zakresie technologii informacyjnych, TIK oraz MS Excel. Egzaminator Digital Europ oraz VCC Network Administrator. W roli trenera spędził już ponad 15 tys. godzin.
Paweł Klempka
Grzegorz Małek
Trener baz danych, programowania, technik Front- End. Nauczyciel i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Trener HTML, CSS, JS, PHP, MySQL, GIT, Linux, ISTQB, Java, Python, CMS w Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego.
Grzegorz Małek
Wojciech Bober
Trener biznesu. Praktyk. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu. Pasjonat psychologii i komunikacji.
Wojciech Bober
Ksenia Buglewicz
Ekspert w zakresie zagadnień z obszaru CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu) oraz zrównoważonego rozwoju z ukierunkowaniem na budowanie gospodarki o obiegu zamkniętym.
Ksenia Buglewicz